EDU Cup LoL #2
League Of Legends by eSport.dk
-
Timezone: Europe/Copenhagen
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Final
  (Skrod Elite)
Skrod Elite
1
  (NFESport)
NFESport
2
Semi 1
  (Skrod Elite)
Skrod Elite
2
  (GSC SHARKS)
GSC SHARKS
1
M 3.1
  (Skrod Elite)
Skrod Elite
1
  (Bosei Purple)
Bosei Purple
0
M 2.1
Seed 1 (D10 Five Wise Monkeys)
D10 Five Wise Monkeys
0
  (Skrod Elite)
Skrod Elite
1
M 1.1
Seed 16 (Skrod Elite)
Skrod Elite
1
Seed 17 (New Nordic Youth)
New Nordic Youth
0
M 2.2
Seed 8 (Bosei Purple)
Bosei Purple
W
  (Stidsholt LoL)
Stidsholt LoL
L
M 1.2
Seed 9 (Vrigsted Efterskole Green)
Vrigsted Efterskole Green
0
Seed 24 (Stidsholt LoL)
Stidsholt LoL
2
M 3.2
  (GSC SHARKS)
GSC SHARKS
1
  (Team ØE)
Team ØE
0
M 2.3
Seed 4 (FRSLV.Benchwarmers)
FRSLV.Benchwarmers
0
  (GSC SHARKS)
GSC SHARKS
1
M 1.3
Seed 13 (De Flyvende Kromosomer)
De Flyvende Kromosomer
0
Seed 20 (GSC SHARKS)
GSC SHARKS
1
M 2.4
Seed 5 (GreveUng)
GreveUng
0
  (Team ØE)
Team ØE
1
M 1.4
Seed 12 (Skals Efterskole Esport LoL #1)
Skals Efterskole Esport LoL #1
L
Seed 21 (Team ØE)
Team ØE
W
Semi 2
  (KMG Team Oracle)
KMG Team Oracle
0
  (NFESport)
NFESport
2
M 3.3
  (KMG Team Oracle)
KMG Team Oracle
1
  (Skamling eSport)
Skamling eSport
0
M 2.5
Seed 2 (eACD.WeKnoDaWae)
eACD.WeKnoDaWae
L
  (KMG Team Oracle)
KMG Team Oracle
W
M 1.5
Seed 15 (KMG Team Oracle)
KMG Team Oracle
1
Seed 18 (Skrødstrups Trælle)
Skrødstrups Trælle
0
M 2.6
Seed 7 (Bosei Red Serpents)
Bosei Red Serpents
L
  (Skamling eSport)
Skamling eSport
W
M 1.6
Seed 10 (Skive HF Esport)
Skive HF Esport
0
Seed 23 (Skamling eSport)
Skamling eSport
1
M 3.4
  (NFESport)
NFESport
1
  (KBH SYD - Kys og Kram)
KBH SYD - Kys og Kram
0
M 2.7
Seed 3 (eACD.SkyForce)
eACD.SkyForce
0
  (NFESport)
NFESport
1
M 1.7
Seed 14 (Skals it down mid)
Skals it down mid
0
Seed 19 (NFESport)
NFESport
2
M 2.8
Seed 6 (Bosei White Dragons)
Bosei White Dragons
0
  (KBH SYD - Kys og Kram)
KBH SYD - Kys og Kram
1
M 1.8
Seed 11 (Ølgod Efterskole)
Ølgod Efterskole
0
Seed 22 (KBH SYD - Kys og Kram)
KBH SYD - Kys og Kram
2