EDU Cup CS:GO #9
Counter-Strike: GO by eSport.dk
-
Timezone: Europe/Copenhagen
WB Round 1
WB Round 2
WB Round 3
WB Round 4
GF Round 1
Grand Final
  (HDE.Hype)
HDE.Hype
W
Winner of LB Final (HDE.skuffet)
HDE.skuffet
F
WB Final
  (HDE.Hype)
HDE.Hype
2
  (Ølgod Efterskole #2)
Ølgod Efterskole #2
0
WB 3.1
  (HDE.Hype)
HDE.Hype
2
  (HDE.skuffet)
HDE.skuffet
1
WB 2.1
Seed 1 (HDE.Hype)
HDE.Hype
2
  (HDE.Dolken)
HDE.Dolken
1
WB 1.1
Seed 8 (Stidsholt Agelastic)
Stidsholt Agelastic
0
Seed 9 (HDE.Dolken)
HDE.Dolken
8
WB 2.2
  (Femmøller Main)
Femmøller Main
0
  (HDE.skuffet)
HDE.skuffet
2
WB 1.2
Seed 4 (Femmøller Main)
Femmøller Main
2
Seed 13 (Femmøller 2nd)
Femmøller 2nd
0
WB 1.3
Seed 5 (HDE.skuffet)
HDE.skuffet
2
Seed 12 (Skamling Venstrefløjen)
Skamling Venstrefløjen
0
WB 3.2
  (HDE.Bold)
HDE.Bold
0
  (Ølgod Efterskole #2)
Ølgod Efterskole #2
2
WB 2.3
Seed 2 (HDE.Bold)
HDE.Bold
2
  (Københavns Private Gymnasium)
Københavns Private Gymnasium
1
WB 1.4
Seed 7 (Københavns Private Gymnasium)
Københavns Private Gymnasium
2
Seed 10 (FRSLV.RED)
FRSLV.RED
0
WB 2.4
  (Ølgod Efterskole #2)
Ølgod Efterskole #2
2
  (NFE Main)
NFE Main
0
WB 1.5
Seed 3 (Ølgod Efterskole #2)
Ølgod Efterskole #2
2
Seed 14 (Aalborg.SPH)
Aalborg.SPH
0
WB 1.6
Seed 6 (FG.KLIMSPAREKASSE)
FG.KLIMSPAREKASSE
0
Seed 11 (NFE Main)
NFE Main
2
LB Round 1
LB Round 2
LB Round 3
LB Round 4
LB Round 5
LB Round 6
LB Final
Loser of WB Final (Ølgod Efterskole #2)
Ølgod Efterskole #2
1
  (HDE.skuffet)
HDE.skuffet
2
LB 5.1
  (HDE.Bold)
HDE.Bold
1
  (HDE.skuffet)
HDE.skuffet
2
LB 4.1
Loser of WB 3.2 (HDE.Bold)
HDE.Bold
2
  (Femmøller Main)
Femmøller Main
1
LB 3.1
  (Femmøller Main)
Femmøller Main
2
  (FRSLV.RED)
FRSLV.RED
0
LB 2.1
Loser of WB 2.2 (Femmøller Main)
Femmøller Main
2
  (FG.KLIMSPAREKASSE)
FG.KLIMSPAREKASSE
0
LB 1.1
Loser of WB 1.6 (FG.KLIMSPAREKASSE)
FG.KLIMSPAREKASSE
2
Loser of WB 1.5 (Aalborg.SPH)
Aalborg.SPH
0
LB 2.2
Loser of WB 2.1 (HDE.Dolken)
HDE.Dolken
0
Loser of WB 1.4 (FRSLV.RED)
FRSLV.RED
2
LB 4.2
Loser of WB 3.1 (HDE.skuffet)
HDE.skuffet
2
  (NFE Main)
NFE Main
0
LB 3.2
  (NFE Main)
NFE Main
W
  (Københavns Private Gymnasium)
Københavns Private Gymnasium
F
LB 2.3
Loser of WB 2.4 (NFE Main)
NFE Main
2
  (Skamling Venstrefløjen)
Skamling Venstrefløjen
0
LB 1.2
Loser of WB 1.3 (Skamling Venstrefløjen)
Skamling Venstrefløjen
2
Loser of WB 1.2 (Femmøller 2nd)
Femmøller 2nd
1
LB 2.4
Loser of WB 2.3 (Københavns Private Gymnasium)
Københavns Private Gymnasium
2
Loser of WB 1.1 (Stidsholt Agelastic)
Stidsholt Agelastic
0