eBekstraklasA
Fifa 20 przez: PKS Radość
Strefa czasowa: Europe/Warsaw
Korona Warszawa
6
Strzelec Chroberz
6
KS Łomianki
3
CKS Celestynów
8
Wkra Żuromin
3
LZS Krynki
10
Bieżanowianka Kraków
9
Józefovia Józefów
3
KP Bocian Boćki
2
LZS Krynki
13
Wisła Zakroczym
12
PKS Radość
2
Hutnik Warszawa
5
Rozwój Warszawa
0
Dabro-Bau Makowice
11
MKS Szczawno-Zdrój
1
Czarni Węgrów
1
MKS Szczawno-Zdrój
7
Okęcie Warszawa
8
Vulcan Wólka Mlądzka
4
KP Bocian Boćki
3
Strzelcy Kraków
2
Gryf-Czarni Gródek
3
Bieżanowianka Kraków
13
Naprzód Skórzec
5
Wisła Dziecinów
8
Vulcan Wólka Mlądzka
1
LKS Stróża
7
Zryw Sobolew
1
PKS Radość
5
Rozwój Warszawa
5
Advit Wiązowna
3
KS Łomianki
9
PKS Radość
2
Dabro-Bau Makowice
12
Vulcan Wólka Mlądzka
2
MKS Szczawno-Zdrój
11
Advit Wiązowna
9
Rozwój Warszawa
5
Strzelec Chroberz
1
Bieżanowianka Kraków
14
CKS Celestynów
5
KP Bocian Boćki
2
Wisła Zakroczym
15
Okęcie Warszawa
4
Józefovia Józefów
7
Korona Warszawa
0
LZS Krynki
11
Wkra Żuromin
6
Wisła Dziecinów
6
KP Bocian Boćki
5
Rozwój Warszawa
2
Naprzód Skórzec
1
MKS Szczawno-Zdrój
6
Korona Warszawa
2
Wisła Zakroczym
14
MKS Szczawno-Zdrój
3
Strzelec Chroberz
17
Dabro-Bau Makowice
11
Advit Wiązowna
6
Okęcie Warszawa
4
CKS Celestynów
6
Bieżanowianka Kraków
9
PKS Radość
2
Zryw Sobolew
4
LZS Krynki
3
Hutnik Warszawa
11
Vulcan Wólka Mlądzka
6
KS Łomianki
6
KP Bocian Boćki
0
Rozwój Warszawa
0
LZS Krynki
14
Czarni Węgrów
3
LKS Stróża
3
Gryf-Czarni Gródek
5
Strzelcy Kraków
7
PKS Radość
8
Bieżanowianka Kraków
3
KP Bocian Boćki
8
Vulcan Wólka Mlądzka
3
MKS Szczawno-Zdrój
3
LZS Krynki
15
Zryw Sobolew
7
Bieżanowianka Kraków
5
Gryf-Czarni Gródek
2
Rozwój Warszawa
7
LZS Krynki
1
Wisła Dziecinów
8
Naprzód Skórzec
2
LKS Stróża
6
Czarni Węgrów
6
Hutnik Warszawa
9
PKS Radość
12
Strzelcy Kraków
3
Korona Warszawa
6
KS Łomianki
14
Bieżanowianka Kraków
17
KP Bocian Boćki
2
Dabro-Bau Makowice
5
Józefovia Józefów
3
Advit Wiązowna
2
Strzelec Chroberz
6
Vulcan Wólka Mlądzka
6
CKS Celestynów
7
Rozwój Warszawa
4
Wisła Zakroczym
14
Okęcie Warszawa
7
PKS Radość
6
LZS Krynki
1
MKS Szczawno-Zdrój
14
KP Bocian Boćki
4
Czarni Węgrów
4
Zryw Sobolew
1
Wisła Dziecinów
8
PKS Radość
6
Rozwój Warszawa
4
Gryf-Czarni Gródek
9
Vulcan Wólka Mlądzka
9
Naprzód Skórzec
1
Hutnik Warszawa
21
Bieżanowianka Kraków
7
Strzelcy Kraków
3
MKS Szczawno-Zdrój
6
Wisła Zakroczym
19
Okęcie Warszawa
10
KP Bocian Boćki
3
Józefovia Józefów
3
CKS Celestynów
5
Rozwój Warszawa
6
KS Łomianki
7
Vulcan Wólka Mlądzka
6
Józefovia Józefów
6
Vulcan Wólka Mlądzka
8
PKS Radość
12
Dabro-Bau Makowice
13
Strzelec Chroberz
2
Bieżanowianka Kraków
14
Korona Warszawa
4
LZS Krynki
0
LKS Stróża
5
Bieżanowianka Kraków
9
Rozwój Warszawa
4
Gryf-Czarni Gródek
4
Czarni Węgrów
13
Advit Wiązowna
3
LZS Krynki
15
Wkra Żuromin
1
Hutnik Warszawa
8
Wkra Żuromin
3
MKS Szczawno-Zdrój
8
PKS Radość
14
Vulcan Wólka Mlądzka
1
Wkra Żuromin
4
LKS Stróża
3
Wisła Dziecinów
5
MKS Szczawno-Zdrój
4
Naprzód Skórzec
0
KP Bocian Boćki
20
Vulcan Wólka Mlądzka
9
KP Bocian Boćki
8
Okęcie Warszawa
16
Korona Warszawa
5
Dabro-Bau Makowice
6
CKS Celestynów
2
Józefovia Józefów
10
PKS Radość
7
MKS Szczawno-Zdrój
3
KS Łomianki
16
Rozwój Warszawa
3
Bieżanowianka Kraków
13
Advit Wiązowna
3
Wisła Zakroczym
12
Strzelec Chroberz
1
LZS Krynki
17
Wisła Dziecinów
5
LKS Stróża
2
Bieżanowianka Kraków
18
Vulcan Wólka Mlądzka
2
Zryw Sobolew
2
Strzelcy Kraków
5
Zryw Sobolew
2
MKS Szczawno-Zdrój
9
Wkra Żuromin
4
KP Bocian Boćki
9
Strzelcy Kraków
3
Rozwój Warszawa
2
LZS Krynki
2
Hutnik Warszawa
6
Gryf-Czarni Gródek
7
Naprzód Skórzec
6
PKS Radość
6
Czarni Węgrów
2
Józefovia Józefów
13
KP Bocian Boćki
0
Vulcan Wólka Mlądzka
10
Korona Warszawa
11
CKS Celestynów
12
PKS Radość
3
Okęcie Warszawa
4
Rozwój Warszawa
10
Strzelec Chroberz
7
Wisła Zakroczym
13
Advit Wiązowna
0
KS Łomianki
7
MKS Szczawno-Zdrój
6
Bieżanowianka Kraków
9
Dabro-Bau Makowice
1
LZS Krynki
10
LZS Krynki
1
KP Bocian Boćki
8
Bieżanowianka Kraków
5
Czarni Węgrów
8
Wkra Żuromin
9
Gryf-Czarni Gródek
4
PKS Radość
9
Naprzód Skórzec
1
Zryw Sobolew
5
Rozwój Warszawa
8
MKS Szczawno-Zdrój
7
LKS Stróża
3
Strzelcy Kraków
4
Vulcan Wólka Mlądzka
1
Wisła Dziecinów
1
Hutnik Warszawa
9
Dabro-Bau Makowice
5
PKS Radość
4
Vulcan Wólka Mlądzka
9
Rozwój Warszawa
5
Advit Wiązowna
0
Bieżanowianka Kraków
11
Józefovia Józefów
7
Korona Warszawa
3
Strzelec Chroberz
2
KS Łomianki
3
CKS Celestynów
9
KP Bocian Boćki
3
MKS Szczawno-Zdrój
9
Okęcie Warszawa
6
Zryw Sobolew
1
LKS Stróża
6
Rozwój Warszawa
16
Vulcan Wólka Mlądzka
3
Strzelcy Kraków
2
Czarni Węgrów
6
CKS Celestynów
15
Korona Warszawa
1
LZS Krynki
9
Gryf-Czarni Gródek
3
MKS Szczawno-Zdrój
3
Hutnik Warszawa
3
Wisła Dziecinów
4
KP Bocian Boćki
3
Vulcan Wólka Mlądzka
11
MKS Szczawno-Zdrój
4
Dabro-Bau Makowice
7
Wisła Zakroczym
3
Strzelec Chroberz
4
Bieżanowianka Kraków
10
Józefovia Józefów
4
Rozwój Warszawa
8
PKS Radość
10
KP Bocian Boćki
7
LZS Krynki
13
Wisła Zakroczym
3
Advit Wiązowna
18
Okęcie Warszawa
2
LZS Krynki
14
KS Łomianki
0
PKS Radość
7
Wkra Żuromin
3
Bieżanowianka Kraków
6
Wkra Żuromin
6
Rozwój Warszawa
3
Czarni Węgrów
2
MKS Szczawno-Zdrój
5
KP Bocian Boćki
4
Bieżanowianka Kraków
16
Naprzód Skórzec
2
Strzelcy Kraków
13
Naprzód Skórzec
1
PKS Radość
14
Korona Warszawa
6
Wisła Dziecinów
14
Gryf-Czarni Gródek
1
LZS Krynki
0
PKS Radość
15
Zryw Sobolew
10
Vulcan Wólka Mlądzka
2
LKS Stróża
4
KP Bocian Boćki
5
LKS Stróża
3
Hutnik Warszawa
5
CKS Celestynów
6
Rozwój Warszawa
3
Advit Wiązowna
10
Vulcan Wólka Mlądzka
3
Strzelec Chroberz
9
Okęcie Warszawa
4
Józefovia Józefów
3
MKS Szczawno-Zdrój
9
Wisła Zakroczym
6
KS Łomianki
8
LZS Krynki
9
Bieżanowianka Kraków
0
Dabro-Bau Makowice
5
KP Bocian Boćki
0
Strzelcy Kraków
0
Wkra Żuromin
0
Bieżanowianka Kraków
11
LZS Krynki
2
Zryw Sobolew
2
Hutnik Warszawa
11
MKS Szczawno-Zdrój
17
Gryf-Czarni Gródek
2
Vulcan Wólka Mlądzka
4
Czarni Węgrów
21
Rozwój Warszawa
18
Naprzód Skórzec
1
KP Bocian Boćki
5
Korona Warszawa
11
Wisła Dziecinów
3
PKS Radość
8
Wisła Zakroczym
3
Bieżanowianka Kraków
7
CKS Celestynów
5
MKS Szczawno-Zdrój
7
Strzelec Chroberz
7
Vulcan Wólka Mlądzka
2
Józefovia Józefów
2
Advit Wiązowna
6
PKS Radość
7
Rozwój Warszawa
8
Dabro-Bau Makowice
11
KS Łomianki
2
LZS Krynki
6
Okęcie Warszawa
0
Rozwój Warszawa
3
Wkra Żuromin
3
LKS Stróża
10
Gryf-Czarni Gródek
3
Zryw Sobolew
1
Czarni Węgrów
8
Hutnik Warszawa
9
KP Bocian Boćki
4
Dabro-Bau Makowice
13
Korona Warszawa
4
Wisła Zakroczym
10
Okęcie Warszawa
8
LZS Krynki
18
Vulcan Wólka Mlądzka
2
CKS Celestynów
3
Advit Wiązowna
4
PKS Radość
11
MKS Szczawno-Zdrój
5
KS Łomianki
3
Bieżanowianka Kraków
14
KP Bocian Boćki
3
Rozwój Warszawa
5
Strzelec Chroberz
2
Józefovia Józefów
5
MKS Szczawno-Zdrój
2
PKS Radość
5
Rozwój Warszawa
5
LZS Krynki
2
Zryw Sobolew
3
KP Bocian Boćki
5
Hutnik Warszawa
12
Gryf-Czarni Gródek
0
Czarni Węgrów
20
Naprzód Skórzec
3
Vulcan Wólka Mlądzka
5
Wkra Żuromin
8
Wisła Dziecinów
7
Bieżanowianka Kraków
6
LKS Stróża
1
PKS Radość
7
Korona Warszawa
12
Rozwój Warszawa
12
Dabro-Bau Makowice
3
Bieżanowianka Kraków
10
LZS Krynki
11
Józefovia Józefów
2
CKS Celestynów
7
Strzelec Chroberz
3
KS Łomianki
7
Okęcie Warszawa
7
Wisła Zakroczym
19
Vulcan Wólka Mlądzka
3
PKS Radość
8
Advit Wiązowna
11
Vulcan Wólka Mlądzka
4
LZS Krynki
8
KP Bocian Boćki
3
MKS Szczawno-Zdrój
5
MKS Szczawno-Zdrój
7
Bieżanowianka Kraków
1
Czarni Węgrów
4
Wkra Żuromin
5
Korona Warszawa
2
MKS Szczawno-Zdrój
23
KS Łomianki
6
Vulcan Wólka Mlądzka
5
Hutnik Warszawa
9
PKS Radość
1
Rozwój Warszawa
2
Wisła Dziecinów
9
Wisła Zakroczym
6
Józefovia Józefów
6
KP Bocian Boćki
13
Gryf-Czarni Gródek
1
LZS Krynki
10
CKS Celestynów
1
Zryw Sobolew
15
Naprzód Skórzec
5
Bieżanowianka Kraków
10
Okęcie Warszawa
1
KP Bocian Boćki
2
Advit Wiązowna
6
PKS Radość
8
Strzelec Chroberz
4
Dabro-Bau Makowice
4
Rozwój Warszawa
4
Vulcan Wólka Mlądzka
2
Wisła Dziecinów
13
Rozwój Warszawa
4
MKS Szczawno-Zdrój
8
KP Bocian Boćki
6
PKS Radość
3
Korona Warszawa
11
Advit Wiązowna
4
PKS Radość
2
LZS Krynki
11
Gryf-Czarni Gródek
2
PKS Radość
15
Vulcan Wólka Mlądzka
4
MKS Szczawno-Zdrój
18
Zryw Sobolew
4
Wkra Żuromin
5
Zryw Sobolew
6
Gryf-Czarni Gródek
0
Naprzód Skórzec
1
Wkra Żuromin
18
Czarni Węgrów
9
LZS Krynki
6
Rozwój Warszawa
0
MKS Szczawno-Zdrój
7
Dabro-Bau Makowice
8
Okęcie Warszawa
1
Czarni Węgrów
4
Wisła Dziecinów
5
Wisła Zakroczym
3
CKS Celestynów
9
Bieżanowianka Kraków
13
Vulcan Wólka Mlądzka
4
KP Bocian Boćki
2
Strzelec Chroberz
9
KS Łomianki
9
Józefovia Józefów
3