LG Winter Pro League Qual #13
Fifa 20 by ФКФ России
Timezone: Europe/Moscow
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Final
  (Иван DastyGames Борщев)
Иван DastyGames Борщев
  (Алексей Giordano_36km Гриченко)
Алексей Giordano_36km Гриченко
 
Semi 1
  (Иван DastyGames Борщев)
Иван DastyGames Борщев
2
  (Даниил donatelloo Овсянников)
Даниил donatelloo Овсянников
0
M 3.1
  (Сергей Sheva78vv Шевчук)
Сергей Sheva78vv Шевчук
L
  (Иван DastyGames Борщев)
Иван DastyGames Борщев
W
M 2.1
Seed 1 (Сергей Sheva78vv Шевчук)
Сергей Sheva78vv Шевчук
W
  (Семён liptonicetea Степанов)
Семён liptonicetea Степанов
L
M 1.1
Seed 16 (Борис Boris17 Шаров)
Борис Boris17 Шаров
L
Seed 17 (Семён liptonicetea Степанов)
Семён liptonicetea Степанов
W
M 2.2
Seed 8 (Иван DastyGames Борщев)
Иван DastyGames Борщев
2
Seed 9 (Владислав VladOz-1x1K Конобеев)
Владислав VladOz-1x1K Конобеев
0
M 3.2
  (Максим maxezzkz Мизитов)
Максим maxezzkz Мизитов
L
  (Даниил donatelloo Овсянников)
Даниил donatelloo Овсянников
W
M 2.3
Seed 4 (Евгений Evgen Липишин)
Евгений Evgen Липишин
L
  (Максим maxezzkz Мизитов)
Максим maxezzkz Мизитов
W
M 1.2
Seed 13 (Вася Vasq100117 Кожемяка)
Вася Vasq100117 Кожемяка
L
Seed 20 (Максим maxezzkz Мизитов)
Максим maxezzkz Мизитов
W
M 2.4
Seed 5 (Дмитрий Tambov Ерофеев)
Дмитрий Tambov Ерофеев
L
Seed 12 (Даниил donatelloo Овсянников)
Даниил donatelloo Овсянников
W
Semi 2
  (Алексей Giordano_36km Гриченко)
Алексей Giordano_36km Гриченко
2
  (Макс Smithmax Фокин)
Макс Smithmax Фокин
0
M 3.3
  (Алексей Giordano_36km Гриченко)
Алексей Giordano_36km Гриченко
2
  (Никита DroZZder Дроздов)
Никита DroZZder Дроздов
0
M 2.5
Seed 2 (Хафез Hafezz Садри)
Хафез Hafezz Садри
L
  (Алексей Giordano_36km Гриченко)
Алексей Giordano_36km Гриченко
W
M 1.3
Seed 15 (Алексей Giordano_36km Гриченко)
Алексей Giordano_36km Гриченко
W
Seed 18 (Евгений Kevin Kuraga Шалимо)
Евгений Kevin Kuraga Шалимо
L
M 2.6
Seed 7 (Никита DroZZder Дроздов)
Никита DroZZder Дроздов
W
Seed 10 (Константин kketko Кетько)
Константин kketko Кетько
L
M 3.4
  (Макс Smithmax Фокин)
Макс Smithmax Фокин
W
  (Егор Егор Заковряжин)
Егор Егор Заковряжин
L
M 2.7
Seed 3 (Дмитрий SkyKotuha Сорокоумов)
Дмитрий SkyKotuha Сорокоумов
1
  (Макс Smithmax Фокин)
Макс Smithmax Фокин
2
M 1.4
Seed 14 (Макс Smithmax Фокин)
Макс Smithmax Фокин
W
Seed 19 (Адриан Lemonistr 20 Стасюлевич)
Адриан Lemonistr 20 Стасюлевич
L
M 2.8
Seed 6 (Александр FLINT_69RUS Альберх)
Александр FLINT_69RUS Альберх
L
Seed 11 (Егор Егор Заковряжин)
Егор Егор Заковряжин
W
3rd place
Loser of Semi 2 (Макс Smithmax Фокин)
Макс Smithmax Фокин
L
Loser of Semi 1 (Даниил donatelloo Овсянников)
Даниил donatelloo Овсянников
W