BARCA FEST OPEN 2019
PES 2019 by ФКФ России
Timezone: Europe/Moscow
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Final
  (Ванюшин Сергей)
Ванюшин Сергей
1
  (Кирилл Ординарцев)
Кирилл Ординарцев
0
Semi 1
  (Орлов Антон)
Орлов Антон
0
  (Ванюшин Сергей)
Ванюшин Сергей
1
M 4.1
  (Орлов Антон)
Орлов Антон
2
  (Бескровный Руслан)
Бескровный Руслан
1
M 3.1
  (Ибрагимов Магомед)
Ибрагимов Магомед
0
  (Орлов Антон)
Орлов Антон
2
M 2.1
Seed 1 (Романов Кирилл)
Романов Кирилл
0
  (Ибрагимов Магомед)
Ибрагимов Магомед
1
M 1.1
Seed 32 (Топилин Виталий)
Топилин Виталий
0
Seed 33 (Ибрагимов Магомед)
Ибрагимов Магомед
1
M 2.2
Seed 16 (Орлов Антон)
Орлов Антон
1
Seed 17 (Рахимов Махмуджон)
Рахимов Махмуджон
0
M 3.2
  (Бескровный Руслан)
Бескровный Руслан
2
  (Махматджонов Али)
Махматджонов Али
0
M 2.3
Seed 8 (Бескровный Руслан)
Бескровный Руслан
1
Seed 25 (Захаров Сергей)
Захаров Сергей
0
M 2.4
Seed 9 (Луканин Павел)
Луканин Павел
0
Seed 24 (Махматджонов Али)
Махматджонов Али
1
M 4.2
  (Ванюшин Сергей)
Ванюшин Сергей
2
  (Мальков Михаил)
Мальков Михаил
0
M 3.3
  (Галустян Ашот)
Галустян Ашот
0
  (Ванюшин Сергей)
Ванюшин Сергей
2
M 2.5
Seed 4 (Галустян Ашот)
Галустян Ашот
1
  (Мнацаканов Юрий)
Мнацаканов Юрий
0
M 1.2
Seed 29 (Мнацаканов Юрий)
Мнацаканов Юрий
W
Seed 36 (Unnamed #103)
Unnamed #103
L
M 2.6
Seed 13 (Ванюшин Сергей)
Ванюшин Сергей
1
Seed 20 (Украинский Максим)
Украинский Максим
0
M 3.4
  (Мальков Михаил)
Мальков Михаил
2
  (Чернов Максим)
Чернов Максим
0
M 2.7
Seed 5 (Мальков Михаил)
Мальков Михаил
1
Seed 28 (Донгаров Иван)
Донгаров Иван
0
M 2.8
Seed 12 (Чернов Максим)
Чернов Максим
1
Seed 21 (Нерсесян Сергей)
Нерсесян Сергей
0
Semi 2
  (Гуриев Казбек)
Гуриев Казбек
0
  (Кирилл Ординарцев)
Кирилл Ординарцев
1
M 4.3
  (Кесаев Сослан)
Кесаев Сослан
0
  (Гуриев Казбек)
Гуриев Казбек
2
M 3.5
  (Кесаев Сослан)
Кесаев Сослан
2
  (Богданов Максим)
Богданов Максим
0
M 2.9
Seed 2 (Кесаев Сослан)
Кесаев Сослан
1
  (Ибрагимов Сахрутдин)
Ибрагимов Сахрутдин
0
M 1.3
Seed 31 (Минаев Владислав)
Минаев Владислав
1
Seed 34 (Ибрагимов Сахрутдин)
Ибрагимов Сахрутдин
5
M 2.10
Seed 15 (Богданов Максим)
Богданов Максим
1
Seed 18 (Романов Максим)
Романов Максим
0
M 3.6
  (Сошинский Юрий)
Сошинский Юрий
0
  (Гуриев Казбек)
Гуриев Казбек
2
M 2.11
Seed 7 (Сошинский Юрий)
Сошинский Юрий
1
Seed 26 (Хачатрян Давид)
Хачатрян Давид
0
M 2.12
Seed 10 (Гуриев Казбек)
Гуриев Казбек
1
Seed 23 (Рябов Андрей)
Рябов Андрей
0
M 4.4
  (Кирилл Ординарцев)
Кирилл Ординарцев
2
  (Муйкич Эмин)
Муйкич Эмин
0
M 3.7
  (Махматджонов Чоршанбе)
Махматджонов Чоршанбе
0
  (Кирилл Ординарцев)
Кирилл Ординарцев
2
M 2.13
Seed 3 (Бармин Дмитрий)
Бармин Дмитрий
0
  (Махматджонов Чоршанбе)
Махматджонов Чоршанбе
1
M 1.4
Seed 30 (Махматджонов Чоршанбе)
Махматджонов Чоршанбе
W
Seed 35 (Unnamed #102)
Unnamed #102
L
M 2.14
Seed 14 (Топилин Кирилл)
Топилин Кирилл
0
Seed 19 (Кирилл Ординарцев)
Кирилл Ординарцев
1
M 3.8
  (Муйкич Эмин)
Муйкич Эмин
2
  (Маков Ансар)
Маков Ансар
0
M 2.15
Seed 6 (Сырцев Никита)
Сырцев Никита
0
Seed 27 (Муйкич Эмин)
Муйкич Эмин
1
M 2.16
Seed 11 (Маков Ансар)
Маков Ансар
1
Seed 22 (Домну Владимир)
Домну Владимир
0
3rd place
Loser of Semi 2 (Гуриев Казбек)
Гуриев Казбек
L
Loser of Semi 1 (Орлов Антон)
Орлов Антон
W