Copenhagen Games 2019 CS:GO
Counter-Strike: GO by Copenhagen Games
-
Timezone: Europe/Copenhagen
Bracket Group 1
  (POWEROUTAGE)
POWEROUTAGE
0
  (Defusekids)
Defusekids
2
Seed 1 (GODSENT.Vulkanbet)
GODSENT.Vulkanbet
F
Seed 4 (POWEROUTAGE)
POWEROUTAGE
W
Seed 2 (Defusekids)
Defusekids
1
Seed 3 (GNSL)
GNSL
0
Loser of M .1 (POWEROUTAGE)
POWEROUTAGE
2
  (GNSL)
GNSL
0
Loser of M .2 (GNSL)
GNSL
W
Loser of M .1 (GODSENT.Vulkanbet)
GODSENT.Vulkanbet
F
Bracket Group 2
  (Team NOVA PRO)
Team NOVA PRO
2
  (EsportsAdviser.com)
EsportsAdviser.com
0
Seed 1 (Copenhagen Flames)
Copenhagen Flames
0
Seed 4 (Team NOVA PRO)
Team NOVA PRO
1
Seed 2 (EsportsAdviser.com)
EsportsAdviser.com
1
Seed 3 (NOM-Gaming)
NOM-Gaming
0
Loser of M .1 (EsportsAdviser.com)
EsportsAdviser.com
0
  (Copenhagen Flames)
Copenhagen Flames
2
Loser of M .2 (NOM-Gaming)
NOM-Gaming
0
Loser of M .1 (Copenhagen Flames)
Copenhagen Flames
2
Bracket Group 3
  (Team Singularity)
Team Singularity
1
  (Apeks)
Apeks
2
Seed 1 (Team Singularity)
Team Singularity
1
Seed 4 (Bitfix Gaming)
Bitfix Gaming
0
Seed 2 (Apeks)
Apeks
1
Seed 3 (dopexx)
dopexx
0
Loser of M .1 (Team Singularity)
Team Singularity
2
  (dopexx)
dopexx
1
Loser of M .2 (dopexx)
dopexx
2
Loser of M .1 (Bitfix Gaming)
Bitfix Gaming
0
Bracket Group 4
  (STEPxHYDR)
STEPxHYDR
2
  (Lyngby Vikings)
Lyngby Vikings
0
Seed 1 (STEPxHYDR)
STEPxHYDR
1
Seed 4 (Tricked AT)
Tricked AT
0
Seed 2 (Lyngby Vikings)
Lyngby Vikings
1
Seed 3 (Vantage)
Vantage
0
Loser of M .1 (Lyngby Vikings)
Lyngby Vikings
2
  (Vantage)
Vantage
0
Loser of M .2 (Vantage)
Vantage
2
Loser of M .1 (Tricked AT)
Tricked AT
0
Bracket Group 5
Seed 1 (Endpoint)
Endpoint
2
  (IGNITE ESPORT)
IGNITE ESPORT
0
Seed 2 (FASTLOSE ✪)
FASTLOSE ✪
F
Seed 3 (IGNITE ESPORT)
IGNITE ESPORT
W
Loser of M .1 (IGNITE ESPORT)
IGNITE ESPORT
1
Loser of M .1 (FASTLOSE ✪)
FASTLOSE ✪
2
Bracket Group 6
Seed 1 (AGF)
AGF
2
  (ImmuNe)
ImmuNe
0
Seed 2 (Chaos Esports Club)
Chaos Esports Club
F
Seed 3 (ImmuNe)
ImmuNe
W
Loser of M .1 (ImmuNe)
ImmuNe
W
Loser of M .1 (Chaos Esports Club)
Chaos Esports Club
F
Bracket Group 7
Seed 1 (Nordavind DNB)
Nordavind DNB
F
  (SJ Gaming)
SJ Gaming
W
Seed 2 (SJ Gaming)
SJ Gaming
1
Seed 3 (Mockit)
Mockit
0
Loser of M .1 (Nordavind DNB)
Nordavind DNB
F
Loser of M .1 (Mockit)
Mockit
W
Bracket Group 8
Seed 1 (Team Vulkanbet)
Team Vulkanbet
2
  (Squared)
Squared
1
Seed 2 (Monarchs)
Monarchs
0
Seed 3 (Squared)
Squared
1
Loser of M .1 (Squared)
Squared
2
Loser of M .1 (Monarchs)
Monarchs
1