EDU Cup CS:GO #6
Counter-Strike: GO fra eSport.dk
-
Tidszone: Europe/Copenhagen
Aalborg.SPH1
Stidsholt IF Chargers
eAcd.Hoejer 1
Elobussen Bosei
Femmøller Golden Ditte
Stidsholt Fronters
Rydhave #3
HØJBJERG.DK-GHETTO
NFE Maskine
FG.Alpha
eAcd.Hoejer 2
Galtrup Galtors
Aalborg.SPH2
FG.Bravo
Devilish Lisbjerg
Femmøller Pink
[FeF] DSN
Femmøller Bitzon
Tradium Academy Blue
UngAalborg
Tilst.Therum
FRSLV.Conqueres
Femmøller Venus
Stenhus.Blue
Tradium Ace Base E-Sport
Stenhus.Yellow
Stenhus.Red
Stidsholt - Upcommers
Omme Rednecks
FRSLV.Brawlers
Faaborg gymnasium
FRSLV.Adders
eAcd.Hoejer 1
Stidsholt Fronters
Elobussen Bosei
HØJBJERG.DK-GHETTO
Femmøller Golden Ditte
FG.Alpha
Rydhave #3
NFE Maskine
eAcd.Hoejer 2
Stidsholt IF Chargers
Galtrup Galtors
FG.Bravo
Aalborg.SPH1
FRSLV.Adders
Aalborg.SPH2
Faaborg gymnasium
CBGYM
Femmøller Pink
Devilish Lisbjerg
UngAalborg
[FeF] DSN
FRSLV.Conqueres
Tradium Academy Blue
Tilst.Therum
Ung-Greve
Stenhus.Blue
Femmøller Venus
Stidsholt - Upcommers
Tradium Ace Base E-Sport
FRSLV.Brawlers
Stenhus.Red
Omme Rednecks
eAcd.Hoejer 1
HØJBJERG.DK-GHETTO
Stidsholt Fronters
FG.Alpha
Elobussen Bosei
NFE Maskine
Femmøller Golden Ditte
Rydhave #3
eAcd.Hoejer 2
FG.Bravo
Stidsholt IF Chargers
FRSLV.Adders
Galtrup Galtors
Faaborg gymnasium
Aalborg.SPH1
Aalborg.SPH2
CBGYM
Femmøller Bitzon
Femmøller Pink
UngAalborg
Devilish Lisbjerg
Tilst.Therum
[FeF] DSN
Tradium Academy Blue
Ung-Greve
Stenhus.Yellow
Stenhus.Blue
Stidsholt - Upcommers
Femmøller Venus
Omme Rednecks
Tradium Ace Base E-Sport
Stenhus.Red
eAcd.Hoejer 1
FG.Alpha
HØJBJERG.DK-GHETTO
NFE Maskine
Stidsholt Fronters
Rydhave #3
Elobussen Bosei
Femmøller Golden Ditte
eAcd.Hoejer 2
FRSLV.Adders
FG.Bravo
Faaborg gymnasium
Stidsholt IF Chargers
Aalborg.SPH2
Galtrup Galtors
Aalborg.SPH1
CBGYM
UngAalborg
Femmøller Bitzon
FRSLV.Conqueres
Femmøller Pink
Tilst.Therum
Devilish Lisbjerg
[FeF] DSN
Ung-Greve
Stidsholt - Upcommers
Stenhus.Yellow
FRSLV.Brawlers
Stenhus.Blue
Omme Rednecks
Femmøller Venus
Tradium Ace Base E-Sport
eAcd.Hoejer 1
NFE Maskine
FG.Alpha
Rydhave #3
HØJBJERG.DK-GHETTO
Femmøller Golden Ditte
Stidsholt Fronters
Elobussen Bosei
eAcd.Hoejer 2
Faaborg gymnasium
FRSLV.Adders
Aalborg.SPH2
FG.Bravo
Aalborg.SPH1
Stidsholt IF Chargers
Galtrup Galtors
CBGYM
FRSLV.Conqueres
UngAalborg
Tilst.Therum
Femmøller Bitzon
Tradium Academy Blue
Femmøller Pink
[FeF] DSN
Ung-Greve
FRSLV.Brawlers
Stidsholt - Upcommers
Omme Rednecks
Stenhus.Yellow
Stenhus.Red
Stenhus.Blue
Tradium Ace Base E-Sport
eAcd.Hoejer 1
Rydhave #3
NFE Maskine
Femmøller Golden Ditte
FG.Alpha
Elobussen Bosei
HØJBJERG.DK-GHETTO
Stidsholt Fronters
eAcd.Hoejer 2
Aalborg.SPH2
Faaborg gymnasium
Aalborg.SPH1
FRSLV.Adders
Galtrup Galtors
FG.Bravo
Stidsholt IF Chargers
CBGYM
Tilst.Therum
FRSLV.Conqueres
Tradium Academy Blue
UngAalborg
[FeF] DSN
Femmøller Bitzon
Devilish Lisbjerg
Ung-Greve
Omme Rednecks
FRSLV.Brawlers
Stenhus.Red
Stidsholt - Upcommers
Tradium Ace Base E-Sport
Stenhus.Yellow
Femmøller Venus
eAcd.Hoejer 1
Femmøller Golden Ditte
Rydhave #3
Elobussen Bosei
NFE Maskine
Stidsholt Fronters
FG.Alpha
HØJBJERG.DK-GHETTO
eAcd.Hoejer 2
Aalborg.SPH1
Aalborg.SPH2
Galtrup Galtors
Faaborg gymnasium
Stidsholt IF Chargers
FRSLV.Adders
FG.Bravo
CBGYM
Tradium Academy Blue
Tilst.Therum
[FeF] DSN
FRSLV.Conqueres
Devilish Lisbjerg
Femmøller Bitzon
Femmøller Pink
Ung-Greve
Stenhus.Red
Omme Rednecks
Tradium Ace Base E-Sport
FRSLV.Brawlers
Femmøller Venus
Stenhus.Yellow
Stenhus.Blue
CBGYM
[FeF] DSN
Tradium Academy Blue
Devilish Lisbjerg
FRSLV.Conqueres
Femmøller Pink
UngAalborg
Femmøller Bitzon
Ung-Greve
Tradium Ace Base E-Sport
Stenhus.Red
Femmøller Venus
FRSLV.Brawlers
Stenhus.Blue
Stidsholt - Upcommers
Stenhus.Yellow
CBGYM
Devilish Lisbjerg
Tradium Academy Blue
Femmøller Pink
Tilst.Therum
Femmøller Bitzon
FRSLV.Conqueres
UngAalborg
Ung-Greve
Femmøller Venus
Stenhus.Red
Stenhus.Blue
Omme Rednecks
Stenhus.Yellow
FRSLV.Brawlers
Stidsholt - Upcommers