EDU Cup LoL #3
League Of Legends by eSport.dk
-
Timezone: Europe/Copenhagen
SE Team 2
1
KMG Meme Team Supreme
0
Lomborgs disciple
0
GSC 1
1
HTX KØGE
15
Stidsholt IF VEGA
23
VE-Slayers
0
GSC 3
1
ØE Main
L
GSC 2
W
Bosei Don't ban yasuo
L
VE JordbærSlaverne
W
NFE UPSer
1
eAcdHøjer.LoftHype
0
Nordfyns Nuggets
0
Hårslevs hårde hunde (3xH)
1
SE Kappa-Slappers
1
Skive HF esport ff@15
0
NFE Fisk er flotte
0
Skrødstrup Konger
1
Skive HF esport Risdrengens Guder/slaver
1
FRSLV.Rebellious Unicorns
0
Efterskolen Kildevæld
1
FRSLV.Danish Wipeout
0
Skive Hf Esport TRASH Team
W
Syddansk Digital10
L
Vrigsted OrdBlind
0
Rydhave LoL
1
New Nordic Vikings
W
SE TnL
L
Kløften Un5t0ppabl3 BTW
F
Skrødstrup efterskole Elite
W
KBH BAWLERS
W
Skrødstrup efterskole Elite
L
HTX KØGE
21
VE-Slayers
10
eAcdHøjer.LoftHype
1
Nordfyns Nuggets
0
CampusVejle.HenriksNyfødte
W
Rydhave LoL
L
Kløften Un5t0ppabl3 BTW
W
Lomborgs disciple
F
Egedal.EBoys
L
Stidsholt IF VEGA
W
ØE Main
1
VE JordbærSlaverne
0
SE Kappa-Slappers
W
Skrødstrup Konger
L
Skive HF esport Risdrengens Guder/slaver
1
SE TnL
0
FRSLV.Rebellious Unicorns
L
New Nordic Vikings
W
Efterskolen Kildevæld
1
Syddansk Digital10
0
FRSLV.Danish Wipeout
L
Skive Hf Esport TRASH Team
W
KMG Meme Team Supreme
W
Vrigsted OrdBlind
L
GSC 2
W
Bosei Don't ban yasuo
L
Vrigsted OrdBlind
L
SE Team 2
W
NFE UPSer
1
Hårslevs hårde hunde (3xH)
0
CampusVejle.HenriksNyfødte
L
Vrigsted OrdBlind
W
Skive HF esport ff@15
L
NFE Fisk er flotte
W
CampusVejle.HenriksNyfødte
W
KMG Meme Team Supreme
L
Rydhave LoL
1
SE Team 2
0
KBH BAWLERS
W
GSC 1
L
Skrødstrup efterskole Elite
W
Lomborgs disciple
F
Egedal.EBoys
W
GSC 3
L
Stidsholt IF VEGA
42
VE-Slayers
6
ØE Main
W
Bosei Don't ban yasuo
L
VE JordbærSlaverne
L
GSC 2
W
NFE UPSer
1
Nordfyns Nuggets
0
Hårslevs hårde hunde (3xH)
0
eAcdHøjer.LoftHype
1
SE Kappa-Slappers
W
NFE Fisk er flotte
L
Skrødstrup Konger
W
Skive HF esport ff@15
L
Skive HF esport Risdrengens Guder/slaver
W
New Nordic Vikings
L
SE TnL
W
FRSLV.Rebellious Unicorns
L
Efterskolen Kildevæld
W
Skive Hf Esport TRASH Team
L
Syddansk Digital10
F
FRSLV.Danish Wipeout
W
GSC 1
W
Kløften Un5t0ppabl3 BTW
L
CampusVejle.HenriksNyfødte
W
SE Team 2
L
KMG Meme Team Supreme
L
Rydhave LoL
W
KBH BAWLERS
W
Lomborgs disciple
F
KBH BAWLERS
W
Kløften Un5t0ppabl3 BTW
L
Egedal.EBoys
VE-Slayers
GSC 3
13
HTX KØGE
20
GSC 3
L
Stidsholt IF VEGA
W
GSC 1
W
Skrødstrup efterskole Elite
L
Egedal.EBoys
W
HTX KØGE
L
GSC 2
0
NFE UPSer
1
KBH BAWLERS
W
Skive HF esport Risdrengens Guder/slaver
L
Stidsholt IF VEGA
L
SE Kappa-Slappers
W
Rydhave LoL
1
Skive Hf Esport TRASH Team
0
ØE Main
1
eAcdHøjer.LoftHype
0
GSC 1
W
New Nordic Vikings
F
HTX KØGE
W
Skrødstrup Konger
F
CampusVejle.HenriksNyfødte
W
Efterskolen Kildevæld
L
CampusVejle.HenriksNyfødte
W
NFE UPSer
L
KBH BAWLERS
W
SE Kappa-Slappers
L
Rydhave LoL
L
ØE Main
W
GSC 1
W
HTX KØGE
L
CampusVejle.HenriksNyfødte
W
KBH BAWLERS
L
ØE Main
L
GSC 1
W