EDU Cup CS:GO #5
Counter-Strike: GO by eSport.dk
-
Timezone: Europe/Copenhagen
GSC.Sharks
16
FTL
2
Rydhave iNSTaAjOUR
16
Stidsholt IF Upcomers
1
Hornslet.UNG
F
VE-Soviet E-sport
W
eAcdHøjer.fRaVæR
16
Efterskolen Kildevæld
1
eAcdHøjer.EchoFar
F
TekX
W
Ølgod Efterskole #1
16
Skrødstrup Efterskole #3
3
10-Ungsolrød
16
HHEGaming
0
Femmøller.RED
16
Rønnebær krigerne
3
Femmøller Falcons Pink
W
Skrødstrup Efterskole #4
F
Stidsholt IF Chargers
W
Hammerum HEllboyz
F
CampusVejle.FutFut
16
FRSLV.conqueres
2
Skrødstrup Efterskole #2
16
Hårlsevs hårde hunde (3xH)
2
eAcdHøjer.LARS
16
Falcons Orange
0
Elobussen Bosei
16
Femmøller. Silver.
1
KTG esport 2
16
Skive HF Esport #2
12
FG.Alpha
16
FE Falcons Grøn
7
Ølgod Efterskole #2
W
Vrigsted Red
F
Stidsholt IF Fronters
16
HF Esport, Odense.Orange
0
Rydhave Content
16
Gentofte HF
5
KBH SYD WOMANIZER
16
Vesterbølle Efterskole - For sejer
4
RSE n0future
16
F1NISH ÅSG
1
Femmøller Falcons Blue
16
KMG Trihard
11
VE modstandpls
9
FG.Bravo
16
GIE.Black
W
Vrigsted Green
F
KTG esport 1
16
Tønder Tigers - eSport TDR
8
HF Esport, Odense.Sort
16
SPS
2
KBH SYD Walkovers
16
GSC.Norse
7
Femmøller Falcons White
HjeSport
NFE maskine
16
FRSLV.Adders
6
SPH.Esport
16
FRSLV.Brawlers
4
Skive HF e-Sport #1
16
Vrigsted Blue
0
Omme Esport
19
Bredager Bois
16
Skrødstrup Efterskole #1
L
Vesterbølle Efterskole - For sejer
W
Stidsholt IF Upcomers
7
Hornslet.UNG
16
Stidsholt IF Fronters
16
Gentofte HF
9
Skrødstrup Efterskole #1
16
AVF-Etellerandet
0
Skive HF e-Sport #1
16
FRSLV.Brawlers
10
eAcdHøjer.fRaVæR
16
TekX
1
Efterskolen Kildevæld
W
eAcdHøjer.EchoFar
F
Ølgod Efterskole #1
16
HHEGaming
6
Skrødstrup Efterskole #3
13
10-Ungsolrød
16
Femmøller.RED
16
Skrødstrup Efterskole #4
2
eAcdHøjer.Alpha
W
Hammerum HEllboyz
F
Fractalics.BRH
3
Stidsholt IF Chargers
16
CampusVejle.FutFut
16
Hårlsevs hårde hunde (3xH)
0
FRSLV.conqueres
5
Skrødstrup Efterskole #2
16
eAcdHøjer.LARS
16
Bredager Bois
8
Falcons Orange
0
Omme Esport
16
Elobussen Bosei
16
Skive HF Esport #2
2
Femmøller. Silver.
3
KTG esport 2
16
FG.Alpha
W
Vrigsted Red
F
FE Falcons Grøn
1
Ølgod Efterskole #2
16
HF Esport, Odense.Orange
2
Rydhave Content
16
AVF-Etellerandet
1
KBH SYD WOMANIZER
16
RSE n0future
16
KMG Trihard
13
F1NISH ÅSG
4
Femmøller Falcons Blue
16
GSC.Sharks
16
FG.Bravo
5
FTL
0
VE modstandpls
16
GIE.Black
16
Tønder Tigers - eSport TDR
3
Vrigsted Green
0
KTG esport 1
16
HF Esport, Odense.Sort
16
GSC.Norse
4
SPS
0
KBH SYD Walkovers
16
Femmøller Falcons White
F
FRSLV.Adders
W
HjeSport
F
NFE maskine
W
eAcdHøjer.Alpha
16
Fractalics.BRH
1
Rønnebær krigerne
10
Femmøller Falcons Pink
16
Rydhave iNSTaAjOUR
W
Hornslet.UNG
L
VE-Soviet E-sport
1
Stidsholt IF Upcomers
16
eAcdHøjer.fRaVæR
16
eAcdHøjer.EchoFar
6
TekX
9
Efterskolen Kildevæld
16
Ølgod Efterskole #1
16
10-Ungsolrød
7
HHEGaming
W
Skrødstrup Efterskole #3
F
Femmøller.RED
16
Femmøller Falcons Pink
0
Skrødstrup Efterskole #4
L
Rønnebær krigerne
W
eAcdHøjer.Alpha
16
Stidsholt IF Chargers
6
Hammerum HEllboyz
F
Fractalics.BRH
W
CampusVejle.FutFut
16
Skrødstrup Efterskole #2
4
Hårlsevs hårde hunde (3xH)
FRSLV.conqueres
eAcdHøjer.LARS
16
Omme Esport
3
Bredager Bois
16
Falcons Orange
3
Elobussen Bosei
16
KTG esport 2
3
Skive HF Esport #2
W
Femmøller. Silver.
L
FG.Alpha
16
Ølgod Efterskole #2
13
Vrigsted Red
F
FE Falcons Grøn
W
Stidsholt IF Fronters
16
Rydhave Content
9
Gentofte HF
0
HF Esport, Odense.Orange
16
Skrødstrup Efterskole #1
16
KBH SYD WOMANIZER
11
Vesterbølle Efterskole - For sejer
L
AVF-Etellerandet
W
RSE n0future
16
Femmøller Falcons Blue
3
KMG Trihard
W
F1NISH ÅSG
F
GSC.Sharks
16
VE modstandpls
5
FG.Bravo
16
FTL
0
GIE.Black
16
KTG esport 1
1
Tønder Tigers - eSport TDR
16
Vrigsted Green
0
HF Esport, Odense.Sort
16
KBH SYD Walkovers
12
GSC.Norse
SPS
Femmøller Falcons White
F
NFE maskine
W
FRSLV.Adders
W
HjeSport
F
FRSLV.Brawlers
16
Vrigsted Blue
2
Vrigsted Blue
0
SPH.Esport
16
Skive HF e-Sport #1
19
SPH.Esport
22
Efterskolen Kildevæld
4
Hornslet.UNG
16
NFE maskine
0
SPH.Esport
2
Rydhave iNSTaAjOUR
2
SPH.Esport
0
Elobussen Bosei
L
FG.Alpha
W
Femmøller.RED
2
GSC.Sharks
0
eAcdHøjer.Alpha
2
RSE n0future
0
eAcdHøjer.fRaVæR
2
HF Esport, Odense.Sort
0
eAcdHøjer.LARS
2
Stidsholt IF Fronters
1
Ølgod Efterskole #1
L
GIE.Black
W
CampusVejle.FutFut
1
Skrødstrup Efterskole #1
2
Skive HF e-Sport #1
W
Hornslet.UNG
F
Rydhave Content
0
Ølgod Efterskole #2
2
KTG esport 1
11
Stidsholt IF Chargers
16
FG.Bravo
16
Skrødstrup Efterskole #2
4
FRSLV.Adders
16
10-Ungsolrød
6
KBH SYD WOMANIZER
F
KTG esport 2
W
KBH SYD Walkovers
16
Femmøller Falcons Pink
12
Femmøller Falcons Blue
16
Omme Esport
8
Rydhave iNSTaAjOUR
2
FG.Alpha
0
Femmøller.RED
2
eAcdHøjer.Alpha
1
eAcdHøjer.fRaVæR
2
eAcdHøjer.LARS
0
GIE.Black
2
Skrødstrup Efterskole #1
0
Skive HF e-Sport #1
1
Ølgod Efterskole #2
16
Stidsholt IF Chargers
11
FG.Bravo
16
FRSLV.Adders
22
KTG esport 2
19
KBH SYD Walkovers
L
Femmøller Falcons Blue
W
Rydhave iNSTaAjOUR
16
VE-Soviet E-sport
10
Rydhave iNSTaAjOUR
2
Femmøller.RED
0
eAcdHøjer.fRaVæR
2
GIE.Black
0
Ølgod Efterskole #2
16
FG.Bravo
10
FRSLV.Adders
W
Femmøller Falcons Blue
L
Rydhave iNSTaAjOUR
1
eAcdHøjer.fRaVæR
2
Ølgod Efterskole #2
2
FRSLV.Adders
1