EDU Cup CS:GO #4
Counter-Strike: GO by eSport.dk
-
Timezone: Europe/Copenhagen
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Final
  (Rydhave Hqstere)
Rydhave Hqstere
2
  (eACD.Hype)
eACD.Hype
0
Semi 1
  (Rydhave Hqstere)
Rydhave Hqstere
2
  (Hårslevs Hårde Hunde 3xH)
Hårslevs Hårde Hunde 3xH
1
M 4.1
  (FLE_Snestorm)
FLE_Snestorm
8
  (Rydhave Hqstere)
Rydhave Hqstere
16
M 3.1
  (FLE_Snestorm)
FLE_Snestorm
16
  (White-Ghost)
White-Ghost
7
M 2.1
  (FLE_Snestorm)
FLE_Snestorm
16
  (REE-sport 2)
REE-sport 2
7
M 1.1
Seed 1 (SJVE)
SJVE
L
Seed 64 (FLE_Snestorm)
FLE_Snestorm
W
M 1.2
Seed 32 (VrigstedBlue)
VrigstedBlue
0
Seed 33 (REE-sport 2)
REE-sport 2
16
M 2.2
  (Stidsholt AktivBænk)
Stidsholt AktivBænk
9
  (White-Ghost)
White-Ghost
16
M 1.3
Seed 16 (Stidsholt AktivBænk)
Stidsholt AktivBænk
16
Seed 49 (AABC SW)
AABC SW
12
M 1.4
Seed 17 (Ølgod.W)
Ølgod.W
L
Seed 48 (White-Ghost)
White-Ghost
W
M 3.2
  (GSC Sharks #2)
GSC Sharks #2
7
  (Rydhave Hqstere)
Rydhave Hqstere
16
M 2.3
  (Skive HF Esport 2)
Skive HF Esport 2
3
  (GSC Sharks #2)
GSC Sharks #2
16
M 1.5
Seed 8 (Skive HF Esport 2)
Skive HF Esport 2
16
Seed 57 (Aars Skole 7)
Aars Skole 7
1
M 1.6
Seed 25 (REE-sport 1)
REE-sport 1
12
Seed 40 (GSC Sharks #2)
GSC Sharks #2
16
M 2.4
  (Rydhave Hqstere)
Rydhave Hqstere
16
  (NFEZonked)
NFEZonked
14
M 1.7
Seed 9 (Stidsholt VANVITTIGT)
Stidsholt VANVITTIGT
13
Seed 56 (Rydhave Hqstere)
Rydhave Hqstere
16
M 1.8
Seed 24 (Phx_Fire)
Phx_Fire
0
Seed 41 (NFEZonked)
NFEZonked
16
M 4.2
  (Skive HF eSport 1)
Skive HF eSport 1
11
  (Hårslevs Hårde Hunde 3xH)
Hårslevs Hårde Hunde 3xH
16
M 3.3
  (Skive HF eSport 1)
Skive HF eSport 1
W
  (Stidsholt Eclipse)
Stidsholt Eclipse
L
M 2.5
  (Skive HF eSport 1)
Skive HF eSport 1
16
  (AABC Knuckles)
AABC Knuckles
4
M 1.9
Seed 4 (KMG Esport 2)
KMG Esport 2
7
Seed 61 (Skive HF eSport 1)
Skive HF eSport 1
16
M 1.10
Seed 29 (Højer eSport Hold #1)
Højer eSport Hold #1
L
Seed 36 (AABC Knuckles)
AABC Knuckles
W
M 2.6
  (Stidsholt Eclipse)
Stidsholt Eclipse
W
  (CB.Bubber)
CB.Bubber
L
M 1.11
Seed 13 (Tilst.Therum)
Tilst.Therum
0
Seed 52 (Stidsholt Eclipse)
Stidsholt Eclipse
16
M 1.12
Seed 20 (CB.Bubber)
CB.Bubber
16
Seed 45 (TEAM RIPPED DYNAMITE)
TEAM RIPPED DYNAMITE
4
M 3.4
  (Skamling)
Skamling
5
  (Hårslevs Hårde Hunde 3xH)
Hårslevs Hårde Hunde 3xH
16
M 2.7
  (Vrigsted Efterskole Red)
Vrigsted Efterskole Red
L
  (Skamling)
Skamling
W
M 1.13
Seed 5 (Vrigsted Efterskole Red)
Vrigsted Efterskole Red
19
Seed 60 (Ribe Valkyr)
Ribe Valkyr
16
M 1.14
Seed 28 (Højer eSport Hold #2)
Højer eSport Hold #2
L
Seed 37 (Skamling)
Skamling
W
M 2.8
  (Rydhave Rambos)
Rydhave Rambos
7
  (Hårslevs Hårde Hunde 3xH)
Hårslevs Hårde Hunde 3xH
16
M 1.15
Seed 12 (eACD.Alpha)
eACD.Alpha
2
Seed 53 (Rydhave Rambos)
Rydhave Rambos
16
M 1.16
Seed 21 (2.x Ultras)
2.x Ultras
1
Seed 44 (Hårslevs Hårde Hunde 3xH)
Hårslevs Hårde Hunde 3xH
16
Semi 2
  (eACD.Hype)
eACD.Hype
2
  (Teknisk Gymnasium Hillerød)
Teknisk Gymnasium Hillerød
0
M 4.3
  (eACD.Hype)
eACD.Hype
16
  (Slackerne fra HHX Viby)
Slackerne fra HHX Viby
6
M 3.5
  (Skamling Esport #1)
Skamling Esport #1
13
  (eACD.Hype)
eACD.Hype
16
M 2.9
  (Team AiS [NNY])
Team AiS [NNY]
3
  (Skamling Esport #1)
Skamling Esport #1
16
M 1.17
Seed 2 (Højer eSport hold#3)
Højer eSport hold#3
L
Seed 63 (Team AiS [NNY])
Team AiS [NNY]
W
M 1.18
Seed 31 (eACD.Charlie)
eACD.Charlie
9
Seed 34 (Skamling Esport #1)
Skamling Esport #1
16
M 2.10
  (eACD.Hype)
eACD.Hype
16
  (Blue-Ghost)
Blue-Ghost
0
M 1.19
Seed 15 (Rønnebær Alliance)
Rønnebær Alliance
7
Seed 50 (eACD.Hype)
eACD.Hype
16
M 1.20
Seed 18 (Blue-Ghost)
Blue-Ghost
16
Seed 47 (LSSJ)
LSSJ
6
M 3.6
  (Slackerne fra HHX Viby)
Slackerne fra HHX Viby
W
  (Bredager Bois)
Bredager Bois
L
M 2.11
  (Ølgod.RED)
Ølgod.RED
L
  (Slackerne fra HHX Viby)
Slackerne fra HHX Viby
W
M 1.21
Seed 7 (Wh1teRmy Lisbjerg)
Wh1teRmy Lisbjerg
5
Seed 58 (Ølgod.RED)
Ølgod.RED
16
M 1.22
Seed 26 (Slackerne fra HHX Viby)
Slackerne fra HHX Viby
16
Seed 39 (Skrødstrup Proud Hippos)
Skrødstrup Proud Hippos
4
M 2.12
  (Bredager Bois)
Bredager Bois
16
  (RE Devils)
RE Devils
14
M 1.23
Seed 10 (Bredager Bois)
Bredager Bois
16
Seed 55 (SSS.Esport)
SSS.Esport
10
M 1.24
Seed 23 (SJV)
SJV
4
Seed 42 (RE Devils)
RE Devils
16
M 4.4
  (Aars Skole 9)
Aars Skole 9
11
  (Teknisk Gymnasium Hillerød)
Teknisk Gymnasium Hillerød
16
M 3.7
  (Aars Skole 9)
Aars Skole 9
W
  (GSC Sharks #1)
GSC Sharks #1
L
M 2.13
  (Aars Skole 9)
Aars Skole 9
16
  (team tab)
team tab
4
M 1.25
Seed 3 (eACD.Bravo)
eACD.Bravo
12
Seed 62 (Aars Skole 9)
Aars Skole 9
16
M 1.26
Seed 30 (team tab)
team tab
17
Seed 35 (AABC God Suttes)
AABC God Suttes
15
M 2.14
  (GSC Sharks #1)
GSC Sharks #1
16
  (IBC Fredericia)
IBC Fredericia
5
M 1.27
Seed 14 (GSC Sharks #1)
GSC Sharks #1
16
Seed 51 (KMG Esport)
KMG Esport
7
M 1.28
Seed 19 (FLE_TEAMG)
FLE_TEAMG
12
Seed 46 (IBC Fredericia)
IBC Fredericia
14
M 3.8
  (Teknisk Gymnasium Hillerød)
Teknisk Gymnasium Hillerød
16
  (Aalborg.SPH)
Aalborg.SPH
8
M 2.15
  (KBHSYD - Spasmulade)
KBHSYD - Spasmulade
6
  (Teknisk Gymnasium Hillerød)
Teknisk Gymnasium Hillerød
16
M 1.29
Seed 6 (KBHSYD - Spasmulade)
KBHSYD - Spasmulade
16
Seed 59 (VUC FYN Esport)
VUC FYN Esport
10
M 1.30
Seed 27 (Frøslev FlowerPower)
Frøslev FlowerPower
2
Seed 38 (Teknisk Gymnasium Hillerød)
Teknisk Gymnasium Hillerød
16
M 2.16
  (Aalborg.SPH)
Aalborg.SPH
W
  (Rydhave Skrrt)
Rydhave Skrrt
L
M 1.31
Seed 11 (eACD.Delta)
eACD.Delta
1
Seed 54 (Aalborg.SPH)
Aalborg.SPH
16
M 1.32
Seed 22 (Ølgod.Blue)
Ølgod.Blue
L
Seed 43 (Rydhave Skrrt)
Rydhave Skrrt
W